Er is weer een nieuw seizoen aangebroken. De lente. Wat de lente zo prachtig maakt, vind ik, zijn de pastelkleuren die overal tevoorschijn komen. De bloemen die zich weer laten zien na de lange winter. En overdag, als je maar goed genoeg luistert, fluiten de vogels weer hun lied.
In deze post heb ik al mijn essentials voor deze lente op een rijtje gezet!
n o t e b o o k s
Niet te ontbreken: schrijfgerei, notitieblaadjes, tekenschriften. Noem maar op! Voor mij zijn notebooks een must voor dit seizoen. Alle ideeën die opbloeien in mijn hoofd en gewoon, omdat schriftjes zo schattig zijn en nog decoratief zijn ook.
b o e k e n
Eigenlijk zijn boeken in elk seizoen onmisbaar. Lekker wegkruipen in een hoekje, met een kop thee en wat paaseitjes. Heerlijk, toch? Girl Online van Zoe Sugg is een lekker luchtig boek, vol met meidenproblemen en liefde. Deze lente zou ik graag The Maze Runner serie uitlezen, op mijn e-reader. Ik ben stapelgek op het hoesje!
potje & bloemen
n a g e l l a k
Pastelroze, pastelgeel, pastelpaars… Ik wil alles op mijn nagels! Deze kleuren brengen mij in het ultieme lente gevoel en de potjes zien er ook nog eens schattig uit.